Aktuality

5.8.2020

VÍTKOVICE STEEL podporují přechod kraje k udržitelnému rozvoji

VÍTKOVICE STEEL a další významné firmy z Moravskoslezského kraje se spojily, aby podpořily přechod kraje k nízkouhlíkové ekonomice. Společnou deklaraci podepsalo 31. července na hejtmanství sedm průmyslových firem. Cílem iniciativy je využít evropských dotací k udržení konkurenceschopnosti zdejšího průmyslu a přispět k rozvoji kraje „zeleným“ směrem.

Pokračovat...

1.8.2020

Je spuštena další výzva Nadační fondu VÍTKOVICE STEEL

Nadační fond VÍTKOVICE STEEL spustil další ročník výzvy pro neziskové organizace a jednotlivce. Trvá od 1. sprna do 15. září 2020.

Pokračovat...

3.6.2020

VÍTKOVICE STEEL rozvolňují bezpečnostní opatření

Nouzový stav vyhlášený vládou ČR skončil a život se postupně vrací do normálu. Také společnost VÍTKOVICE STEEL rozvolňuje přísná opatření na ochranu proti šíření koronaviru, zároveň však apeluje na zaměstnance i spolupracující subjekty, aby dále dbali na bezpečnost.

Pokračovat...

1.6.2020

Rekonstrukce Negrelliho viaduktu dokončena

Na slavný Negrelliho viadukt v Praze se 1. června znovu vrátily vlaky. Pýcha Karlína a kdysi nejdelší železniční most v Evropě musel projít rozsáhlou rekonstrukcí, která trvala téměř tři roky. Plechy vyrobené ve společnosti VÍTKOVICE STEEL pomohly při opravě jedné z mostních konstrukcí.

Pokračovat...

9.4.2020

VÍTKOVICE STEEL vyrábí a neplánují omezení výroby

Všechny provozy ve společnosti Vítkovice Steel vyrábějí podle plánu a výroba pojede i přes Velikonoční svátky. Preventivní opatření proti koronavirové nákaze, která společnost zavedla, kopírují nařízení vlády a jsou ještě přísnější, protože prioritou je pokračovat ve výrobě.

Pokračovat...

5.3.2020

Preventivní opatření proti nákaze novým koronavirem

Společnost VÍTKOVICE STEEL zavedla koncem února preventivní opatření, která vycházejí z doporučení Krajské hygienické stanice (KHS) a podnikových specialistů na bezpečnost a ochranu zdraví pracovníků.

Pokračovat...