Aktuality

5.2.2011

Generální ředitel EVRAZ VÍTKOVICE STEEL Zbyněk Kvapík předal pamětní plakety mistrům z roku 1981

Letos uplynulo 30 let od zisku druhého mistrovského titulu HC VÍTKOVICE STEEL. K tomuto výročí se klub rozhodl uspořádat vzpomínkové setkání mistrů 1981 a jejich úspěch si připomenout i během extraligového utkání.

Pokračovat...

31.1.2011

EVRAZ VÍTKOVICE STEEL, a.s. PODEPSAL DEKLARACI O POROZUMĚNÍ V OBLASTI OCHRANY OVZDUŠÍ V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

Společnost EVRAZ VÍTKOVICE STEEL podepsala s vícehejtmanem Moravskoslezského kraje Deklaraci o porozumění v oblasti ochrany ovzduší. Zařadila se tak po bok průmyslových firem, které se dobrovolně zavázaly k regulaci provozů výroby ještě dříve, než dojde vyhlášení tzv. smogové situace.

Pokračovat...

22.11.2010

Oslavy 5 let skupiny Evraz Group v Ostravě

V pondělí 22. 11. 2010 se uskutečnil v ostravském hotelu Mamaison Hotel Imperial společenský galavečer u příležitosti oslav pěti let skupiny Evraz Group v Ostravě za účasti významných hostů z řad partnerů společnosti, diplomatických služeb, státní správy i samosprávy a zástupců vedení společnosti Evraz Group.

Pokračovat...

29.3.2010

Krevní centrum FN Ostrava - Rozmrazovač plazmy PR 50-300

Plazma rozmrazovač (ohřívač krevních přípravků) slouží k rozmražení plazmy ve vodní lázni. Přístroj přísně kontroluje teplotu rozmražovacího média. Plazmové vaky jsou ponořeny v ochranných obalech do lázně.

Pokračovat...

29.3.2010

Modernizace didaktiky a vybavení dětského hřiště

Jedním z projektů, které byly v loňském roce podpořeny finančním darem z Nadačního fondu Evraz, byl projekt Modernizace didaktiky a vybavení dětského hřiště Mateřské školy na Zelené ulici v Mariánských Horách.

Pokračovat...

26.3.2010

Nadační fond Evraz pomáhá potřebným

Po dohodě s mateřskou skupinou EVRAZ byl v rámci Nadačního fondu Evraz v roce 2009 kladen důraz na oblast podpory subjektů, které se zaobírají pomocí hendikepovaným dětem a mládeži, zejména v oblasti postižení dětskou mozkovou obrnou.

Pokračovat...