Produkty

Aktuality

10.8.2015 - Nadační fond VÍTKOVICE STEEL pomáhá zachraňovat motýly

V ostravské ZOO byla otevřena nová, interaktivní expozice nazvaná Motýlí louka, která upozorňuje návštěvníky na rychlý úbytek motýlů v přírodě. Současně jim ukazuje, jak pomoci tomu, aby u nás tento krásný hmyz nevyhynul.

...Pokračovat

29.6.2015 - Nadační fond VÍTKOVICE STEEL předal darovací smlouvy úspěšným žadatelům o finanční podporu

V ostravském hotelu MERCURE došlo dnes k podpisu a předání darovacích smluv úspěšným žadatelům o finanční podporu z tzv. I. výzvy roku 2015. Z rukou předsedy správní rady Nadačního fondu VÍTKOVICE STEEL (dále jen nadačního fondu) Dmitrije Ščuky a členky správní rady nadačního fondu Hany Hoblíkové jej obdrželi zástupci organizací i jednotlivci z Moravskoslezského kraje a zaměstnanci společnosti VÍTKOVICE STEEL, a.s.

...Pokračovat

7.5.2015 - Nový pomník gen. George Pattona v Plzni je ze speciální vítkovické oceli „Atmofix“

V centru Plzně byl 1. května 2015 odhalen památník věnovaný americkému generálovi Georgi Pattonovi, jehož jednotky vstoupily 6. května 1945 do města a osvobodily ho. Památník odhalili představitelé města Plzně, Pattonův vnuk George Patton Waters, politici a zástupci americké ambasády.

...Pokračovat

30.4.2015 - Monitorovací zařízení z prostředků Nadačního fondu VÍTKOVICE STEEL hlídá životní funkce pacientů

Součástí Fakultní nemocnice Ostrava je i Krevního centrum, které poskytuje léčebné výkony také pacientům hematologicko-onkologické kliniky. K zajištění kvalitního monitoringu životních funkcí, zejména u pacientů-seniorů, je potřeba specializovaných přístrojů, které monitoring umí spolehlivě a nepřetržitě zajistit. Z prostředků Nadačního fondu VÍTKOVICE STEEL byl zakoupen monitorovací přístroj značky Philips v hodnotě 199 tis. korun, který od dubna 2015 už slouží pacientům.

...Pokračovat

29.4.2015 - Nadační fond VÍTKOVICE STEEL pomáhá dětem v Kopřivnici s dopravou do školy

Dopravit hendikepované děti do školy nebo na mimoškolní aktivity není pro jejich rodiče a zařízení, které se o takové děti starají, jednoduché. Občanské sdružení při Dětském centru Kopřivnice to řeší svépomocně vlastními velkoprostorovými automobily, které najezdí při svozu dětí do školy a zpět nebo na mimoškolní akce a aktivity statisíce kilometrů. Při takovém provozu bývají auta často poruchová a doprava dětí je pak velmi komplikovaná. Nadační fond VÍTKOVICE STEEL zakoupil pro převoz dětí nové vozidlo v ceně necelých 700 tis. korun.

...Pokračovat

19.2.2015 - Nadační fond VÍTKOVICE STEEL pomáhá hendikepovaným dětem učit se chodit

19. února 2015 bylo v dětské léčebně Sanatoria Klimkovice otevřeno nové lokomoční centrum určené hendikepovaným dětem, především s diagnózou  dětské mozkové obrny nebo po úrazech mozku. 

...Pokračovat

13.11.2014 - Hokejová akademie opět začala

Od počátku listopadu se na pravidelných trénincích ledního hokej opět scházejí děti ze sociálně znevýhodněného prostředí.

...Pokračovat

3.10.2013 - Změna sídla společnosti EVRAZ VÍTKOVICE STEEL, a.s.

Od 2.10.2013 dochází ke změně sídla společnosti EVRAZ VÍTKOVICE STEEL, a.s.

...Pokračovat

15.8.2013 - Změna korespondenční adresy společnosti

Od 1. 8. 2013 dochází ke změně korespondenční adresy společnosti EVRAZ VÍTKOVICE STEEL, a.s.

...Pokračovat

8.11.2012 - Hendikepované děti na tréninku hokejistů už podruhé v této sezóně

Už podruhé v této hokejové sezóně se sešly hendikepované děti na tréninku HC VÍTKOVICE STEEL s hráči extraligového hokejového klubu.  Děti i jejich doprovod zaujatě sledovaly trénink hráčů a bavily se s klauny a rytířem Vítkem i v programu, který poté následoval. Setkání připravil Nadační fond EVRAZ ve spolupráci s hokejovým klubem pro děti z organizací, které nadační fond podporuje.

...Pokračovat
« Předchozí 12345 Další »