Produkty

Aktuality

24.6.2011 - Setkání s Nadačním fondem Evraz v ZOO

V pátek 24. Června 2011 se uskutečnilo Setkání s Nadačním fondem Evraz v ZOO.

...Pokračovat

16.6.2011 - DNY RUSKA v Ostravě

Ve dnech 13.-17.6.2011 proběhl v Ostravě další ročník tzv. DNů RUSKA. Tradičním generálním partnerem akce, která věnuje problematice a možnostem spolupráce mezi Českou republikou a zeměmi Ruské federace, byl EVRAZ VÍTKOVICE STEEL, a.s.

...Pokračovat

6.6.2011 - DEN ZDRAVÍ pro zaměstnance EVRAZ VÍTKOVICE STEEL

Skupina Evraz jako zodpovědný a významný zaměstnavatel soustavně usiluje o zajištění bezpečnosti práce a vhodných a odpovídajících pracovních podmínek pro své zaměstnance.

...Pokračovat

6.6.2011 - Ocel z EVRAZ VÍTKOVICE STEEL je součástí unikátního obřího rýpadla české výroby

EVRAZ VÍTKOVICE STEEL dodalo 416 tun tlustých plechů pro výrobu obřího kolesového velkostroje pro těžbu v povrchových hnědouhelných dolech.

...Pokračovat

18.5.2011 - Místopředseda Evropského parlamentu navštívil EVRAZ VÍTKOVICE STEEL

Dr. Libor Rouček, místopředseda Evropského parlamentu, navštívil za doprovodu senátora Parlamentu ČR Antonína Maštalíře a dalších osob EVRAZ VÍTKOVICE STEEL.

...Pokračovat

17.5.2011 - Děti z Mateřské školy pro děti s logopedickými vadami v Ostravě-Porubě dostaly nové vybavení na zahradu z Nadačního fondu Evraz

V druhé polovině května 2011 byl finálně realizován projekt školní zahrady, která vznikla za podpory Nadačního fondu Evraz.

...Pokračovat

29.4.2011 - Návštěva ruského velvyslance v EVRAZ VÍTKOVICE STEEL

V rámci oficiální návštěvy Moravskoslezského kraje navštívil v pátek 29. dubna velvyslanec Ruské federace, J.E. Sergej Borisovič Kiseljov, společnost EVRAZ VÍTKOVICE STEEL, největšího výrobce tlustých plechů v České republice.

...Pokračovat

5.2.2011 - Generální ředitel EVRAZ VÍTKOVICE STEEL Zbyněk Kvapík předal pamětní plakety mistrům z roku 1981

Letos uplynulo 30 let od zisku druhého mistrovského titulu HC VÍTKOVICE STEEL. K tomuto výročí se klub rozhodl uspořádat vzpomínkové setkání mistrů 1981 a jejich úspěch si připomenout i během extraligového utkání.

...Pokračovat

31.1.2011 - EVRAZ VÍTKOVICE STEEL, a.s. PODEPSAL DEKLARACI O POROZUMĚNÍ V OBLASTI OCHRANY OVZDUŠÍ V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

Společnost EVRAZ VÍTKOVICE STEEL podepsala s vícehejtmanem Moravskoslezského kraje Deklaraci o porozumění v oblasti ochrany ovzduší. Zařadila se tak po bok průmyslových firem, které se dobrovolně zavázaly k regulaci provozů výroby ještě dříve, než dojde vyhlášení tzv. smogové situace.

...Pokračovat

22.11.2010 - Oslavy 5 let skupiny Evraz Group v Ostravě

V pondělí 22. 11. 2010 se uskutečnil v ostravském hotelu Mamaison Hotel Imperial společenský galavečer u příležitosti oslav pěti let skupiny Evraz Group v Ostravě za účasti významných hostů z řad partnerů společnosti, diplomatických služeb, státní správy i samosprávy a zástupců vedení společnosti Evraz Group.

...Pokračovat
« Předchozí 12345 Další »