EVRAZ GROUP slaví pět let v ČR

3.12.2010

EVRAZ GROUP slaví pět let v ČR

3. 12. 2010 - EVRAZ GROUP, přední ocelářská skupina a producent vanadu, oslavil pět let od akvizice třetího největšího výrobce oceli, společnost EVRAZ VÍTKOVICE STEEL. Své úspěšné působení na českém trhu oslavil minulý týden v Ostravě společně s obchodními partnery a zaměstnanci.
Zaměstnanci EVRAZ VÍTKOVICE STEEL a jejich rodiny si užili vítězné utkání domácího hokejového týmu HC Vítkovice Steel stejně jako koncert kapel Buty a Rock and Roll Band Marcela Woodmana.
EVRAZ také pozval své obchodní partnery na slavnostní galavečer, který se uskutečnil v ostravském hotelu Imperial. Hosté si zde mimo jiné mohli vychutnat vystoupení předních českých umělců - operní pěvkyně Evy Dřízgové a houslového virtuosa Jiřího Vodičky.  „Společnost EVRAZ VÍTKOVICE STEEL zůstává i nadále naší vlajkovou lodí v Evropě," uvedl na galavečeru Pavel Tatyanin, vice-prezident EVRAZ GROUP, a dodal, „jsme spokojeni s naším podnikáním v České republice, kterou oceňujeme pro její dynamické podnikatelské prostředí."
V rámci galavečera byly vydraženy obrazy namalované dětmi trpícími dětskou mozkovou obrnou. Výtěžek aukce v celkové výši 203 000 Kč putuje na konto příspěvkové organizace Benjamín z Petřvaldu, která se stará o děti a mládež s mentálním postižením.

Popisky k fotografiím
Fotografie 1: Aukce kreseb během slavnostního galavečera EVRAZ GROUP
Fotografie 2: Vystoupení Rock and Roll Band Marcela Woodmana během koncertu pro zaměstnance EVRAZ VÍTKOVICE STEEL

###

Pro vice informací kontaktujte:

Crest Communications     
Lenka Míčková, Andrea Pitronová
Tel.: + 420 222 927 111           
lenka.mickova@crestcom.cz
                    
andrea.pitronova@crestcom.cz

Crest Communications Ostrava
Jaromír Krišica
Tel.: +420 603 543 572
krisica@crestcom.cz

  

Evraz Group S. A. je přední vertikálně integrovaná ocelářská, těžařská společnost a producent vanadu operující v Ruské federaci, na Ukrajině, v Evropě,  USA,  Kanadě a Jižní Africe. Společnost byla zařazena jako 14. největší výrobce oceli na světě dle výroby 15,3 mil. tun surové oceli v roce 2009. Těžařská aktiva pokrývají 100 % vlastní spotřeby železné rudy a spotřeby koksovatelného uhlí. V roce 2009 dosáhly konsolidované výnosy výše 9,772 miliard USD, konsolidovaná upravená EBITDA činila 1,237 miliard USD.

Aktuality