PERSONÁLNÍ ZMĚNY VE VEDENÍ SPOLEČNOSTI

14.12.2018

PERSONÁLNÍ ZMĚNY VE VEDENÍ SPOLEČNOSTI

Ostrava, 14. prosince 2018 - Ve společnosti VÍTKOVICE STEEL, a.s. dochází k 1. lednu 2019 k personálním změnám v nejužším vedení a představenstvu firmy.

Na pozici finančního ředitele, kterou dosud zastával Petr Medvedík, nastoupí k 1. lednu 2019 Radek Strouhal. Funkci ředitelky úseku lidských zdrojů bude od téhož data vykonávat Kateřina Nogolová.  Nahradí tak na této pozici Hanu Hoblíkovou. Současně dozorčí rada společnosti zvolila Jana Valentu a Radka Strouhala do představenstva společnosti. Jan Valenta je obchodním ředitelem firmy od roku 2016.

Petr Medvedík a Hana Hoblíková odcházejí na vlastní žádost. „Rád bych Haně a Petrovi poděkoval za zásadní přínos ke stabilitě a úspěchům společnosti i výjimečné pracovní nasazení. Také díky jejich přispění jsme zvládli dopady výkyvů na mezinárodním trhu. Do budoucna přeji oběma kolegům mnoho štěstí v profesním i osobním životě. Jsem přesvědčen, že Kateřina Nogolová a Radek Strouhal budou v jejich práci pokračovat se stejnou profesionalitou,“ uvedl ke změnám na významných pozicích generální ředitel společnosti a předseda představenstva Dmitrij Ščuka.

 

-konec zprávy-

 

Kontakt pro média:

Šárka Baborovská
tisková mluvčí 

+420 725 360 198

 e-mail: press@vitkovicesteel.com

www.vitkovicesteel.com

Aktuality