Produkty

Tiskové zprávy

13.2.2015 - TISKOVÁ ZPRÁVA

Vedení společnosti VÍTKOVICE STEEL, a.s. (dále jen Společnost) a Krajský úřad Moravskoslezského kraje se dohodli, že nebude prodloužena platnost integrovaného povolení pro provoz Ocelárny a Společnost k 30. září 2015 provoz Ocelárny uzavře. Tento krok vnímá Společnost jako uzavření jedné kapitoly života firmy a s odhodláním se dívá do budoucnosti. Důkazem toho jsou investice do technologií ve výrobě v přibližné výši 300 mil. Kč v roce 2015. Společnost po několika letech opět dosáhla pozitivního výsledků EBITDA a začínají se v ní naplno projevovat výsledky dlouholeté práce na transformaci firmy a snižování jejich nákladů.

...Pokračovat

12.2.2015 - TISKOVÁ INFORMACE

Krajský úřad Moravskoslezského kraje se dohodl se společností VÍTKOVICE STEEL, a.s. (dále Společnost) na neprodloužení platnosti integrovaného povolení pro provoz ocelárny po 30. září 2015. Obě strany jsou přesvědčeny, že prodloužení integrovaného povolení o dalších šest měsíců neřeší dlouhodobě situaci v zaměstnanosti v Moravskoslezském kraji a současně nemá zásadní vliv na hospodaření společnosti a její existenci.  Obě strany se shodly na tom, že je strategicky důležité nalézt řešení pro odcházející zaměstnance co nejdříve.  Dmitrij Ščuka, předseda představenstva VÍTKOVICE STEEL, a.s., k tomu sdělil: „Zvážili jsme všechny reálné možnosti řešení a jsme přesvědčeni, že toto rozhodnutí napomůže uzavřít jednu kapitolu historie firmy a dlouhodobě zachovat výrobu ve VÍTKOVICE STEEL i v budoucnosti.”

...Pokračovat

16.12.2014 - Nadační fond VÍTKOVICE STEEL podpoří v roce 2015 neziskové organizace v Moravskoslezském kraji ve výši 6,7 mil. Kč

Zástupci neziskových organizací i soukromé osoby z Moravskoslezského kraje se 16. prosince 2014 sešli v ostravském hotelu MERCURE s vedením Nadačního fondu VÍTKOVICE STEEL (NFVS), aby podepsali darovací smlouvy na financování svých projektů. Na základě výzvy NFVS bylo podáno 160 žádostí, z nichž vybrala správní rada fondu 24 projektů, které obdrží celkem 6,2 mil. Kč.  Spolu s dvanácti tzv. zaměstnaneckými projekty v hodnotě 474 tisíc korun tak bylo rozděleno celkem 6,7 mil korun na 36 projektů, které mají za cíl pomoci Moravskoslezskému kraji.  

...Pokračovat

31.7.2014 - TISKOVÁ ZPRÁVA

Valná hromada společnosti VÍTKOVICE STEEL, a.s. (dále společnost) rozhodla o zastavení investice tzv. sekundárního odprášení konvertorové haly ocelárny společnosti, které jí bylo nařízeno v tzv. integrovaném povolení, jehož platnost končí 30. září 2015. Akcionáři firmy nařídili managementu společnosti vypracovat plán ukončení provozu střediska ocelárna, který bude minimalizovat dopad rozhodnutí na zaměstnanost v regionu a respektovat dodavatelskoodběratelské vztahy. Toto rozhodnutí bude mít minimální vliv na činnost dalších výrobních středisek společnosti.

...Pokračovat

4.4.2014 - Skupina soukromých investorů získala 100% podíl ve společnosti EVRAZ VÍTKOVICE STEEL, a.s.

3. dubna 2014 získala skupina soukromých investorů od společnosti EVRAZ plc 100% podíl ve společnosti EVRAZ VÍTKOVICE STEEL, a.s.

...Pokračovat

27.2.2014 - Dmitrij Ščuka, předseda představenstva EVRAZ Vítkovice Steel předal Městské nemocnici Ostrava dar z hokejové sázky

Dmitrij Ščuka, předseda představenstva EVRAZ Vítkovice Steel, a.s. předal oficiálně dětskému oddělení Městské nemocnice Ostrava (MNO) lampu pro fototerapii novorozenecké žloutenky. Dar ve výši 60.000 Kč převzal ředitel MNO,  MUDr. Tomáš Nykel a pochází z hokejové sázky, která byla uzavřena v říjnu minulého roku mezi zástupci společností EVRAZ Vítkovice Steel, a.s. a TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a.s.

...Pokračovat

24.1.2014 - TISKOVÉ PROHLÁŠENÍ

Společnost EVRAZ Vítkovice Steel, a.s. a odborová organizace ZO OS KOVO Vítkovice Ocelárna a Válcovny, se dohodly na ustanovení dodatku Kolektivní smlouvy.

...Pokračovat

17.1.2014 - PROVOZNÍ VÝSLEDKY SPOLEČNOSTI EVRAZ za 4. ČTVRTLETÍ 2013 a CELÝ ROK 2013

Společnost EVRAZ a.s. (LSE: EVR) dnes zveřejnila své provozní výsledky za čtvrté čtvrtletí roku 2013 a zároveň za celý rok 2013.

...Pokračovat

18.10.2013 - Představitelé generálních partnerů moravskoslezských extraligových hokejových klubů spolu uzavřeli sázku

Zástupci společností EVRAZ Vítkovice Steel, a.s. a TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a.s. uzavřeli sázku o tom, kdo z jimi sponzorovaných klubů dá soupeři první gól v prvním společném utkání. Sázka byla uzavřena na ocelářském derby týmů HC VÍTKOVICE STEEL a HC Oceláři Třinec v pátek 18. října 2013 v ostravské ČEZ Aréně. Každý ze sázejících vsadil třicet tisíc korun, vítěz tak získá celých šedesát tisíc korun na vybraný projekt ve svém regionu. 

...Pokračovat

18.10.2013 - PROVOZNÍ VÝSLEDKY a PRŮBĚŽNÁ ZPRÁVA MANAGEMENTU SPOLEČNOSTI EVRAZ za 3. ČTVRTLETÍ 2013

Společnost EVRAZ plc (LSE: EVR) dnes zveřejnila své provozní výsledky za třetí čtvrtletí 2013. 

...Pokračovat
« Předchozí 123456789101112131415 Další »