Produkty

Tiskové zprávy

15.7.2005 - SPOLEČNOST VÍTKOVICE STEEL SE JAKO JEDINÁ ĆESKÁ FIRMA PREZENTOVALA MEZI VOJÁKY

Rázná rytmická hudba s dominujícím zvukem bubnů, pochodující vojáci ve slušivých uniformách, terénní bojová vozidla v akci, vznášedla, nejrůznější typy munice, makety námořních lodí a ponorek, torpéda, rakety a ukázky vojenských obranných systémů.

...Pokračovat

7.7.2005 - MILIARDOVÝ ZISK SPOLEČNOSTI VÍTKOVICE STEEL

Společnost VÍTKOVICE STEEL, a. s., jejíž privatizace v těchto dnech vrcholí, dosáhla v prvním čtvrtletí letošního roku při tržbách za vlastní výrobky a služby 4 199,9 mil. Kč rekordního výsledku hospodaření, a to 938,8 mil.Kč. Ve srovnání s loňským rokem, kdy společnost VÍTKOVICE STEEL zaznamenala za stejné období zisk 184,9 mil. Kč, je letošní výsledek hospodaření za první kvartál téměř o 754 mil. Kč vyšší. Loňské tržby za první tři měsíce přitom činily 2 389,3 mil. Kč

...Pokračovat

1.7.2005 - ÚSPĚŠNÁ PREZENTACE VÍTKOVICE STEEL, A. S., NA NÁMOŘNÍ VÝSTAVĚ NOR-SHIPPING 2005

Rekordní ročník. Nor – Shipping, původně technicky zaměřená výstava, se během své historie změnila v jeden ze tří největších námořních veletrhů na světě. Letošní 20. ročník proběhl ve dnech 7. – 10. června v Oslu, a to za nebývale vysoké účasti vystavovatelů i návštěvníků.

...Pokračovat

1.6.2005 - AUDITOVANÝ HOSPODÁŘSKÝ VÝSLEDEK VÍTKOVICE STEEL, A. S., VZROSTL V MINULÉM ROCE VÍCE NEŽ DESETINÁSOBNĚ

V pořadí již třetí celý kalendářní rok samostatné hospodářské činnosti, rok 2004, ukončila akciová společnost VÍTKOVICE STEEL historicky nejlepším hospodářským výsledkem od svého vzniku - auditovaný výsledek hospodaření před zdaněním činí 1,56 mld. Kč a to při tržbách 13,5 mld. Ve srovnání s rokem 2003, kdy byl zisk společnosti 143 mil. Kč, tak tato hutní firma meziročně zvýšila zisk více než desetinásobně.

...Pokračovat

5.4.2005 - HC VÍTKOVICE V NOVÉM KABÁTU HC VÍTKOVICE STEEL

Přesně na apríla změní hokejový klub VÍTKOVICE svůj název na HC VÍTKOVICE STEEL. V tento den totiž vstupuje v platnost smlouva na generální partnerství mezi společností VÍTKOVICE STEEL, a. s., a hokejovým klubem HC VÍTKOVICE, jež byla podepsána ve druhé polovině ledna letošního roku. K 31.3.2005 hokejový klub splnil všechny podmínky, které z této smlouvy vyplývají, a tak od 1.4.2005 se akciová společnost VÍTKOVICE STEEL stává oficiálním generálním partnerem vítkovických hokejistů.

...Pokračovat

1.4.2005 - VÍTKOVICE STEEL LETOS INVESTUJÍ 270 MIL. KČ DO VÝSTAVBY ISSM

V souladu s přístupovou dohodou České republiky do Evropské unie přijala společnost VÍTKOVICE STEEL závazek modernizovat své zařízení sekundární metalurgie. Dnes proto, po dlouhých a náročných jednáních, uzavřela smlouvu s generálním dodavatelem díla firmou VÍTKOVICE, a. s.

...Pokračovat

2.3.2005 - Z PLECHŮ VÍTKOVICE STEEL VZNIKAJÍ LODĚ I BAGRY!

Nejen pro velké kontejnerové lodě, ale i pro bagry, rypadla a jiné stavební stroje určené pro pozemní práce, dodává společnost VÍTKOVICE STEEL své plechy. Zatímco pro lodě se vyrábějí plechy o tloušťce zhruba 5 až 50 mm, pro stavební stoje dosahují plechy tloušťky 5 až 200 mm.

...Pokračovat

2.3.2005 - CERTIFIKÁTY OTEVÍRAJÍ SPOLEČNOSTI VÍTKOVICE STEEL CESTU DO NOVÝCH TERITORIÍ

Certifikát asociace API (American Petroleum Institute) otevřel společnosti VÍTKOVICE STEEL cestu k zakázkám v naprosto nové oblasti dodávek plechů pro ropovody a plynovody. Již první rok držení certifikátu činil objem těchto zakázek 2 % z celkového prodeje plechů VÍTKOVÍCE STEEL, letos je předpokládaný nárůst těchto speciálních dodávek.

...Pokračovat

1.2.2005 - HOSPODÁŘSKÝ VÝSLEDEK VÍTKOVICE STEEL, A. S. V UPLYNULÉM ROCE NĚKOLIKANÁSOBNĚ VZROSTL

Společnost VÍTKOVICE STEEL, a. s., očekává za rok 2004 historicky nejlepší hospodářský výsledek od svého vzniku, v agregaci se společností OSINEK, a. s., dosáhla neauditovaného hospodářského výsledku ve výši 1,6 mld. Kč, a to při tržbách 13,5 mld. Kč. Pro srovnání v roce 2003 byl zisk této společnosti před zdaněním 143 mil. Kč.

...Pokračovat

27.1.2005 - VALNÁ HROMADA ROZŠÍŘILA DOZORČÍ RADU SPOLEČNOSTI VÍTKOVICE STEEL

Akcionáři společnosti VÍTKOVICE STEEL, a. s., na dnešní mimořádné valné hromadě schválili 100 % hlasů změny stanov společnosti i změny v dozorčí radě, souhlasili s přednesenou zprávou o hospodaření této hutní společnosti v roce 2004 a schválili rovněž smlouvy o výkonu funkce člena dozorčí rady i člena představenstva společnosti.

...Pokračovat
« Předchozí 123456789101112131415 Další »