Produkty

Tiskové zprávy

12.1.2005 - KOLEKTIVNÍ SMLOUVA VE VÍTKOVICE STEEL JE PODEPSÁNA

Po dlouhých a náročných jednáních byla dnes dopoledne ve společnosti VÍTKOVICE STEEL, a. s., stvrzena podpisy obou jednajících stran kolektivní smlouva pro letošní rok. Již v loňském roce byla podepsána kolektivní smlouva platná na léta 2004 – 2006, zásadní jednání proto probíhala především o finanční části této smlouvy.

...Pokračovat

14.12.2004 - STUDENTSKÝ PROGRAM VZBUDIL ZÁJEM MLADÝCH LIDÍ

Proaktivní komunikace se školami, kterou společnost VÍTKOVICE STEEL, a. s., odstartovala na základě analýzy současné situace, má své první výsledky, které potvrzují zájem studentů o tuto ostravskou huť. Pilotní projekt akademické spolupráce – dva zcela nové studentské programy – představilo vedení společnosti školám v průběhu letošního mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně.

...Pokračovat

14.12.2004 - SNÍH ANI MRÁZ SPOLEČNOST VÍTKOVICE STEEL NEZASKOČÍ!

Téměř deset tun posypové soli, pět tun písku a dalších 40 tun drcené strusky – to jsou zásoby posypového materiálu akciové společnosti VÍTKOVICE STEEL na letošní zimu. Tyto suroviny budou sloužit k údržbě chodníků v areálu společnosti i nejčastěji používaných chodníků směrem k zastávkách tramvají a autobusů.

...Pokračovat

6.12.2004 - MOSTY S PODPISEM AKCIOVÉ SPOLEČNOSTI VÍTKOVICE STEEL

Právě v těchto dnech jsou z akciové společnosti VÍTKOVICE STEEL expedovány poslední plechy pro dálniční most, kterému se pracovně říká „Rojek“. Most, který bude součástí dálnice D 47, povede přes Polaneckou spojku, území rybníku Rojek a trať ČD. V současné době je již vyrobeno a vyexpedováno na stavbu 208 metrů mostní konstrukce o váze asi 790 tun.

...Pokračovat

6.12.2004 - KDYŽ LODĚ UDÉLAJÍ BOOM...

Přes 3000 tun lodních plechů dodala ostravská hutní společnost VÍTKOVICE STEEL, a. s., finské loděnici Aker Finnyards, Rauma pro výrobu 177 m dlouhé a 28 m široké „čistokrevné“ luxusní jachty BIRKA PARADISE, kterou v tomto týdnu loděnice předaly zákazníkovi švédské firmě Birka Line.

...Pokračovat

21.9.2004 - INTEGROVANÝ SYSTÉM SEKUNDÁRNÍ METALURGIE - MILIARDOVÁ INVESTICE VÍTKOVICE STEEL

Více než 1 miliardu korun by do konce roku 2007 měly investovat VÍTKOVICE STEEL do modernizace svých zařízení. Masivní investice společnosti se v následujícím 3letém období soustředí především na modernizaci zařízení sekundární metalurgie.

...Pokračovat

16.8.2004 - STEELOVÉ ŠTĚTOVNICE PROTI POVODNÍM

Červencové záplavy v Česku v roce 1997, srpnové v roce 2002, stejně jako letošní záplavy na Východním Slovensku poničily nesčetné množství domů i staveb a voda rozemlela břehy mnoha řek. Jedním ze způsobů, jak tato koryta zpevnit a alespoň částečně tak snížit riziko povodně, je rekonstruovat, či nově postavit protipovodňové hráze, jejichž nejdůležitějším stavebním prvkem jsou štětovnice – nejzajímavější typ profilové oceli. Jednou ze společností vyrábějících tyto produkty je ostravská firma VÍTKOVICE STEEL, a. s., která jen pro protipovodňové stavby ročně vyrobí a vyexpeduje štětovnice za více než čtvrt miliardy korun.

...Pokračovat

16.8.2004 - VÍTKOVICE STEEL VYPLÁCÍ ODMĚNY ZAMĚSTNANCŮM

Zvýšit produktivitu a přidanou hodnotu firmy správnou motivací zaměstnanců se rozhodla akciová společnost VÍTKOVICE STEEEL, která vyplatila svým zaměstnancům za výsledky dosažené v prvním čtvrtletí mimořádnou odměnu v průměru 4 000 korun na osobu, za výsledky druhého čtvrtletí pak 3 000 korun na osobu.

...Pokračovat

22.7.2004 - ZAMĚSTNANCI VÍTKOVICE STEEL VYPILI 320 TISÍC LITRŮ MINERÁLEK

I přesto, že letošní léto se poněkud opozdilo, je tu! A s teplem jde ruku v ruce zvýšena potřeba příjmu tekutin. Ve společnosti VÍTKOVICE STEEL, byl včera „spuštěn“ takzvaný rozšířený pitný režim, při němž mají zaměstnanci nárok na zvýšené čerpání minerálních vod.

...Pokračovat

30.6.2004 - O 40 % OPROTI ROKU 2003 VZROSTE LETOŠNÍ PRODUKCE VÝPALKŮ VE VÍTKOVICE STEEL, a.s.

Téměř o 45 % vzrostla v roce 2003 meziroční produkce tvarových výpalků ze společnosti VÍTKOVICE STEEL, a.s. V letošním roce předpokládá nákladové středisko Výpalky meziroční nárůst minimálně o dalších 40 %.

...Pokračovat
« Předchozí 123456789101112131415 Další »