Produkty

Tiskové zprávy

16.8.2004 - VÍTKOVICE STEEL VYPLÁCÍ ODMĚNY ZAMĚSTNANCŮM

Zvýšit produktivitu a přidanou hodnotu firmy správnou motivací zaměstnanců se rozhodla akciová společnost VÍTKOVICE STEEEL, která vyplatila svým zaměstnancům za výsledky dosažené v prvním čtvrtletí mimořádnou odměnu v průměru 4 000 korun na osobu, za výsledky druhého čtvrtletí pak 3 000 korun na osobu.

...Pokračovat

22.7.2004 - ZAMĚSTNANCI VÍTKOVICE STEEL VYPILI 320 TISÍC LITRŮ MINERÁLEK

I přesto, že letošní léto se poněkud opozdilo, je tu! A s teplem jde ruku v ruce zvýšena potřeba příjmu tekutin. Ve společnosti VÍTKOVICE STEEL, byl včera „spuštěn“ takzvaný rozšířený pitný režim, při němž mají zaměstnanci nárok na zvýšené čerpání minerálních vod.

...Pokračovat

30.6.2004 - O 40 % OPROTI ROKU 2003 VZROSTE LETOŠNÍ PRODUKCE VÝPALKŮ VE VÍTKOVICE STEEL, a.s.

Téměř o 45 % vzrostla v roce 2003 meziroční produkce tvarových výpalků ze společnosti VÍTKOVICE STEEL, a.s. V letošním roce předpokládá nákladové středisko Výpalky meziroční nárůst minimálně o dalších 40 %.

...Pokračovat

21.6.2004 - VÍTKOVICE STEEL, a.s. HOSPODAŘÍ SE ZISKEM

VÍTKOVICE STEEL, a. s., zaznamenala v loňském roce rekordní výrobu na všech válcovacích tratích. Výsledky hovoří o 8-13% překonání dosavadní výroby. Tento fakt se samozřejmě promítl i do celkového hospodaření firmy.

...Pokračovat

29.4.2004 - FINANČNÍ HLEDISKA VSTUPU DO EU - PLATBA DPH SE ZJEDNODUŠÍ, ADMINISTRATIVA ZKOMPLIKUJE

Více než 8 měsíců působí ve VÍTKOVICE STEEL, a.s. specializovaný ekonomický Tým pro připravenost na vstup do EU. Pod vedením finančního ředitele společnosti Radima Valase, se pracovní skupina odborníků z finanční účtárny, informatiky, nákupního a prodejního úseku zabývala nejen řešením zcela nové celní statistiky (INTRASTAT) a daňovými problémy po vstupu do EU (především pak DPH).

...Pokračovat

8.4.2004 - NOVÁ INTERNETOVÁ PREZENTACE VÍTKOVICE STEEL, a.s. JE ATRAKTIVNĚJŠÍ A PŘEHLEDNĚJŠÍ

Přehledná navigace, atraktivní design a uživatelsky příjemné prostředí jsou klíčovými prvky nové internetové prezentace společnosti VÍTKOVICE STEEL, a.s. Korporátní stránky www.vitkovicesteel.com obsahují informace týkající se ekonomických ukazatelů a finančních výsledků.

...Pokračovat

6.4.2004 - KRIZE HUTNICTVÍ? NE, JDE JEN O DŮSLEDEK GLOBÁLNÍCH ZMĚN VE SVĚTOVÉ EKONOMICE

Hutnictví je v krizi? Protože dnes v ČR např. chybí železný šrot? Protože se vyváží do zahraničí a jeho tuzemská cena roste? Nejde o krizi. Je to důsledek světové globalizace průmyslu a ekonomiky, respektive průvodní znak velkých změn v odvětví.

...Pokračovat

6.4.2004 - VÍTKOVICE STEEL, a.s., VYUŽILY BOOMU LODNÍHO PRŮMYSLU

Rekordní nárůst tržeb až o 50% u dodávek pro odvětví stavby lodí zaznamenaly v prvních třech měsících ve společnosti VÍTKOVICE STEEL, a.s. Způsobily to především zvýšené požadavky na výrobu lodních plechů Válcoven za tepla společnosti VÍTKOVICE STEEL, a.s. Jen do konce roku 2004 se tu očekává, že výroba atakuje rekordní hranici 190 tisíc tun plechů na stavbu lodí.

...Pokračovat

1.3.2004 - OSINEK, a.s., DÁLE SNIŽUJE DLUH U ČKA, STÁTU UŽ VRÁTIL 270 MILIONŮ

Společnost OSINEK, a.s., která je vlastníkem hutní společnosti VÍTKOVICE STEEL, a.s., splatila koncem února na účet České konsolidační agentury (ČKA) dalších 200 milionů korun z úvěrového rámce sloužícího k financování strojírenských kontraktů holdingu Vítkovice, a.s.

...Pokračovat

24.2.2004 - VÍTKOVICE STEEL, a.s., PRONIKLY DO ELITNÍHO KLUBU DODAVATELŮ

V těchto dnech dokončily VÍTKOVICE STEEL, a.s., expedici 5 000 tun ocelových plechů garantované jakosti X52 do Egypta. Tímto kontraktem vstoupily vítkovičtí odborníci do nového segmentu trhu. Dodávka splňuje přísnou americkou normu API 5L (American Petroleum Institute) pro speciální produktovodné trubky (používané při stavbě ropovodů a plynovodů, kdy musí být výrobcem garantována odolnost vůči tlaku, otřesům, a nároky na chemické složení materiálu).

...Pokračovat
« Předchozí 123456789101112131415 Další »