Produkty

Kariéra - Vedoucí testovacího centra

31.10.2011 - Vedoucí testovacího centra / zkušebny

Stručná náplň práce
  • Vedení celé zkušební laboratoře a testovacího centra spol. EVRAZ Vítkovice Steel
  • Pravidelný reporting o činnosti a výsledcích testovacího centra a zkušebny
  • Pravidelná komunikace s výrobou
  • Spolupráce v oblasti vědy a výzkumu na úrovni univerzitní činnosti
  • Příprava a zajištění akreditace testovacího centra/zkušebny
  • Příprava a realizace získání certifikace přejímacích společností
  • Vedení projektu přípravy kompletní dokumentace EMS, QMS, ISO apod.
Požadované znalosti / dovednosti:
  • VŠ vzdělání technického oboru (ideálně metalurgie)
  • Výborná znalost anglického jazyka
  • Orientace a zkušenosti v testovacím centru/s vedením zkušebny
  • Praxe ve vedení zkušební laboratoře
  • Znalosti a přehled o obráběcích strojích
  • Práce na PC (MS Office)
  • Řidičský průkaz skup. B
Nabízíme:
  • Zajímavou práci v dynamickém prostředí
  • Zázemí mezinárodní stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Pracoviště v Ostravě
  • Možnost osobního rozvoje
  • Firemní benefity a zajímavé finanční ohodnocení vč. bonusového ohodnocení

V případě zájmu se zaregistrujte přes inzerát na portálu www.jobs.cz nebo reagujete na emailovou adresu kariera@cz.evraz.com (do předmětu vložte: Testovací Centrum)

Přihlásit se můžete zasláním vašeho profesního životopisu na adresu kariera@cz.evraz.com .
Nebo můžete vyplnit náš dynamický formulář.

Odesláním svého profesního životopisu na naše kariérní stránky nám udělujete souhlas se zpracování vašich osobních údajů.

Souhlasím, aby společnost EVRAZ VÍTKOVICE STEEL a.s. sídlem Štramberská 2871/47, Ostrava-Hulváky, zpracovávala mé osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.
Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů