Produkty

Kariéra - Manažer interního auditu

31.10.2011 - Manažer interního auditu

Stručná náplň práce:

  • Řízení systému interních auditů ve společnosti, vedení malého týmu
  • Plánování a provádění interních auditů podle COSO koncepčního rámce
  • Identifikace rizik, jejich analýzy a vyhodnocování
  • Revize kontrolního prostředí ve sledovaných jednotkách
  • Příprava reportů z auditu, revize pracovních dokumentů spadajících pod audit v souladu s procedurou o interním auditu
  • Sledování plnění nápravných opatření, podpora a pomoc managementu při jejich plnění
  • Pravidelná komunikace s vedoucím interního auditu na centrále společnosti v Moskvě
  • Pravidelný měsíční / pololetní reporting - status procesu interního auditu

Požadavky kladené na kandidáta:

  • Velmi dobrá znalost výrobních procesů, znalost výroby z oblasti těžkého průmyslu výhodou
  • Vysokoškolské vzdělání, nejlépe v oblasti financí nebo účetnictví
  • Silné zkušenosti z oblasti auditů (interních prověrek, hodnocení pracovního prostředí), zkušenosti z velké 4 výhodou
  • Znalost IFRS standard, zkušenosti se SOX výhodou
  • Znalost anglického jazyka na velmi dobré komunikativní úrovni
  • Silná osobnost s manažerskými dovednostmi, schopností navazovat vztahy a úspěšně komunikovat, s profesionálním přístupem a ochotou k týmové spolupráci
  • Ochota cestovat až 40% pracovního času a být otevřený mezinárodním výzvám

Kandidátovi nabízíme:

  • Zajímavou práci v dynamickém prostředí
  • Zázemí mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Pracoviště v Ostravě
  • Firemní benefity a zajímavé finanční ohodnocení vč. bonusového ohodnocení

V případě zájmu se zaregistrujte přes inzerát na portálu www.jobs.cz nebo reagujete na emailovou adresu kariera@cz.evraz.com (do předmětu vložte: Testovací Centrum)

Přihlásit se můžete zasláním vašeho profesního životopisu na adresu kariera@cz.evraz.com .
Nebo můžete vyplnit náš dynamický formulář.

Odesláním svého profesního životopisu na naše kariérní stránky nám udělujete souhlas se zpracování vašich osobních údajů.

Souhlasím, aby společnost EVRAZ VÍTKOVICE STEEL a.s. sídlem Štramberská 2871/47, Ostrava-Hulváky, zpracovávala mé osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.
Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů