Konkrétní příběhy trainees

Konkrétní příběhy trainees

Jakub
Absolvent: VŠB - TUO
Obor: Technické materiály - FMMI, 2014
Pracovní pozice: referent rozvoje technologie

"Trainee program jsem absolvoval na provoze Válcovna tlustých plechů Kvarto 3,5m, kde jsem začal nabírat zkušenosti a znalosti pro pozici Technik řízení válcovacího procesu. Během TP jsem získal ucelený přehled o výrobních postupech v naší společnosti a hlavně mnoho praktických zkušeností. Nyní pracuji na pozici Referent rozvoje technologie v technologické skupině, kde bych měl do budoucnosti spolupracovat na rozvíjení naší společnosti."

Ljubo
Absolvent: VŠB - TUO
Obor: Finance - Ekonomická fakulta, 2013
Pracovní pozice: referent ekonomických analýz

"Nastoupit do Trainee programu ve společnosti Vítkovice Steel mi přišlo jako dobrá příležitost pro začátek kariéry po ukončení studia na vysoké škole. Studoval jsem obor Finance, proto jsem se ucházel o místo na finančním oddělení. Nakonec jsem byl umístěn na úsek kontrolingu a úsek finančního řízení. Programem mě provázel můj nadřízený, se kterým jsme měli pravidelné schůzky, na kterých jsme probírali, jak plním svěřené úkoly a jaké úkoly mě čekají."

Petr
Absolvent: Vítkovická střední průmyslová škola
Obor: Hutník operátor, 2013
Pracovní pozice: koordinátor centrálních systémů

"Do Vítkovice Steel jsem nastoupil v roce 2014. Do Trainee programu jsem se dostal po maturitě, cítil jsem příležitost být jedničkou v oboru, který jsem studoval. Průběh programu byl bohatý na zkušenosti v rámci "intro-kolečka" napříč firmou. Člověk si prošel průběhem výroby od začátku procesu zpracování oceli až po finální verzi výrobku k samotné expedici výrobku odběrateli. Program mi dal zkušenosti, které momentálně využívám a předávám dál."