Produkty

Výroba komponent větrných elektráren, odběratel SIAG CZ.

Výroba komponent větrných elektráren, odběratel SIAG CZ.

Kontakty

Obchodní jméno: VÍTKOVICE STEEL, a.s.
Sídlo: Českobratrská 3321/46, Moravská Ostrava, PSČ: 702 00 Ostrava
zapsáno do obchodního rejstříku Krajského soudu v Ostravě, oddíl B, vložka 3243
Kancelář: Laurinova 2800/4, 155 00 Praha 5 - Stodůlky (budova City West C2)
Telefon: +420 595 696 077
Fax: +420 595 696 070
IČ: 27801454
DIČ: CZ27801454
Právní forma: Akciová společnost
Bankovní spojení:
Pozor změna!
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., Želetavská 1525/1, 140 92 Praha
  Číslo účtu v CZK: 2108393079/2700
IBAN: CZ58 2700 0000 0021 0839 3079
SWIFT/BIC: BACXCZPP

VEDENÍ

Předseda představenstva
Dmitrij Ščuka

Členka představenstva
Hana Hoblíková

Člen představenstva
Petr Medvedík

CENTRÁLNÍ SEKRETARIÁT

Tel.: +420 595 696 077
Fax: +420 595 696 070
E-mail: sekretariat@vitkovicesteel.com

TISKOVÝ MLUVČÍ

Jaromír Krišica
Tel.: + 420 603 543 572
Fax.: +420 596 620 440
E-mail: press@vitkovicesteel.com

PRODEJ

Obchodní ředitel
Jan Valenta
Tel.: +420 604 926 357
E-mail: jan.valenta@vitkovicesteel.com

TLUSTÉ PLECHY A VÝPALKY

Česká republika a Slovensko
Michal Baštinský
Tel.: +420 602 713 637
E-mail: michal.bastinsky@vitkovicesteel.com

Česká republika a Slovensko
Michal Bruštík
Tel.: + 420 702 130 465
E-mail: michal.brustik@vitkovicesteel.com

Česká republika a Slovensko
Dalibor Plesník
Tel.: +420 606 761 673
E-mail: dalibor.plesnik@vitkovicesteel.com

Česká Republika
Mária Gutenková
Tel.: +420 720 746 077
E-mail: maria.gutenkova@vitkovicesteel.com

Polsko
Petr Konderla
Tel.: +48 602 175 248
E-mail: petr.konderla@vitkovicesteel.com

Polsko 
Jacek Halasik
Tel.: +48 606 788 284
E-mail: jacek.halasik@vitkovicesteel.com

Polsko a Skandinávie
Piotr Deneseńko
Tel.: +48 882 196 902
E-mail: piotr.denesenko@vitkovicesteel.com

Západní Evropa (DE - severovýchod, NL) 
Kai de Clercq
Tel.: +49 176 106 15 327
E-mail: kai.de.clercq@vitkovicesteel.com

ŠTĚTOVNICE

Střední a východní Evropa
Ewa Sakwerda
Tel.: +48 728 969 047
E-mail: ewa.sakwerda@vitkovicesteel.com

Západní Evropa
Axel Philipp
Tel.: +49 159 043 28 075
E-mail: axel.philipp@vitkovicesteel.com 

Západní Evropa
Marek Machetanz 
Tel.: +420 720 746 075
E-mail: marek.machetanz@vitkovicesteel.com

NÁKUP

Vojtěch Bařina 
Tel.: +420 720 746 048
E-mail: procurement@vitkovicesteel.com

LOGISTIKA DODÁVEK

Luboš Kotala 
Tel.: +420 731 638 364
E-mail: lubos.kotala@vitkovicesteel.com