Pomaháme, podporujeme

HC VÍTKOVICE RIDERA
Akciová společnost VÍTKOVICE STEEL aktivně podporuje projekty, které zdůrazňují dynamiku, flexibilitu a profesionalitu. Nadšení, chuť do života a touha po úspěchu jsou vlastnosti obecně spojované s výkonnostním sportem, zvláště pak hokejem. VÍTKOVICE STEEL jako partner HC VÍTKOVICE RIDERA (www.hc-vitkovice.cz) právě tyto atributy vyhledává a podporuje.

Další fotografie najdete ve fotogalerii ukázat celou fotogalerii

Naše společnost se stala partnerem Dolní oblasti VÍTKOVICE
Naše společnost se stala partnerem Dolní oblasti VÍTKOVICE, a tím se zapojila do projektu zachování jednoho z hlavních historických pilířů města a regionu pro další generace. Projekty DOV tak i s přispěním naší společnosti přinášejí regionu jedinečnou možnost spojit historii se současností a budoucností.

Další fotografie najdete ve fotogalerii ukázat celou fotogalerii

VÍTKOVICE STEEL, a.s. podporuje Janáčkovu filharmonii v Ostravě
Pod záštitou naší společnosti uvede JFO unikátní cyklus klavírních recitálů, který započne na podzim roku 2017. Cyklus klavírních recitálů je právě novinkou 64. sezóny. Program čtyřech klavírních koncertů slibuje silné kulturní zážitky, které budou umocněny také tím, že ke klavíru usednou virtuosové ověnčeni cenami z prestižních klání. VÍTKOVICE STEEL, a.s. podporuje kulturu v našem regionu.

Další fotografie najdete ve fotogalerii ukázat celou fotogalerii