Proč k nám

Chcete se stát součástí našeho týmu? Podívejte se do sekce volné pozice.

Jak se na ocelářskou práci díváme my ve VÍTKOVICE STEEL?

STEELOVĚ
V ocelářství je kus poctivé práce. Nevzniklo včera, s našim krajem je spojeno už více než sto let. Dokázali jsme hodně a máme radost z našich úspěchů, ale pořád se díváme dopředu. Ocelářský průmysl má totiž budoucnost. Ostrava je "ocelářské srdce republiky", které bije hlasitě a je každým rokem v lepší a lepší kondici. Pracovat pro VÍTKOVICE STEEL, předního evropského výrobce válcovaných výrobků z oceli, má styl.

TÝMOVĚ
Bez kvalitního týmu to nejde a nikdy nepůjde. To lidé dělají úspěšnou firmu, lidé, kteří ovládají dobře svou práci, stroje a technologie. Ve společnosti VÍTKOVICE STEEL pracujeme v týmu. Jsme tým, když se daří a zůstáváme týmem, i když přijdou horší časy. Mohou to potvrdit celé generace rodin, které u nás pracují.

(NE)TRADIČNĚ
Ve společnosti VÍTKOVICE STEEL stavíme na tradici, ale neusínáme na vavřínech. Investujeme miliardy korun do nových zařízení a strojů. Vytváříme nové produkty a míříme na nové trhy. Podporujeme jedinečné zlepšováky, smělé inovace a neotřelé myšlenky. Nečekáme, až k nám dorazí odjinud. Zlepšujeme životní prostředí a pomáháme lidem okolo nás. Chceme se neustále posouvat dál a být stále nejlepší v tom, co děláme a umíme nejlépe.

Podívejte se, jak to u nás vypadá:

"Ve VÍTKOVICE STEEL pracuji téměř 8 let a jsem nadmíru spokojen. Líbí se mi široká škála benefitů a máme skvělý kolektiv.".
- Pavel, palič výpalků

Máte zájem u nás pracovat? Podívejte se na volné pozice.