Aktuality

7.5.2015

Nový pomník gen. George Pattona v Plzni je ze speciální vítkovické oceli „Atmofix“

V centru Plzně byl 1. května 2015 odhalen památník věnovaný americkému generálovi Georgi Pattonovi, jehož jednotky vstoupily 6. května 1945 do města a osvobodily ho. Památník odhalili představitelé města Plzně, Pattonův vnuk George Patton Waters, politici a zástupci americké ambasády.

Pokračovat...

30.4.2015

Monitorovací zařízení z prostředků Nadačního fondu VÍTKOVICE STEEL hlídá životní funkce pacientů

Součástí Fakultní nemocnice Ostrava je i Krevního centrum, které poskytuje léčebné výkony také pacientům hematologicko-onkologické kliniky. K zajištění kvalitního monitoringu životních funkcí, zejména u pacientů-seniorů, je potřeba specializovaných přístrojů, které monitoring umí spolehlivě a nepřetržitě zajistit. Z prostředků Nadačního fondu VÍTKOVICE STEEL byl zakoupen monitorovací přístroj značky Philips v hodnotě 199 tis. korun, který od dubna 2015 už slouží pacientům.

Pokračovat...

29.4.2015

Nadační fond VÍTKOVICE STEEL pomáhá dětem v Kopřivnici s dopravou do školy

Dopravit hendikepované děti do školy nebo na mimoškolní aktivity není pro jejich rodiče a zařízení, které se o takové děti starají, jednoduché. Občanské sdružení při Dětském centru Kopřivnice to řeší svépomocně vlastními velkoprostorovými automobily, které najezdí při svozu dětí do školy a zpět nebo na mimoškolní akce a aktivity statisíce kilometrů. Při takovém provozu bývají auta často poruchová a doprava dětí je pak velmi komplikovaná. Nadační fond VÍTKOVICE STEEL zakoupil pro převoz dětí nové vozidlo v ceně necelých 700 tis. korun.

Pokračovat...

19.2.2015

Nadační fond VÍTKOVICE STEEL pomáhá hendikepovaným dětem učit se chodit

19. února 2015 bylo v dětské léčebně Sanatoria Klimkovice otevřeno nové lokomoční centrum určené hendikepovaným dětem, především s diagnózou  dětské mozkové obrny nebo po úrazech mozku. 

Pokračovat...

13.11.2014

Hokejová akademie opět začala

Od počátku listopadu se na pravidelných trénincích ledního hokej opět scházejí děti ze sociálně znevýhodněného prostředí.

Pokračovat...

3.10.2013

Změna sídla společnosti EVRAZ VÍTKOVICE STEEL, a.s.

Od 2.10.2013 dochází ke změně sídla společnosti EVRAZ VÍTKOVICE STEEL, a.s.

Pokračovat...