Aktuality

18.5.2011

Místopředseda Evropského parlamentu navštívil EVRAZ VÍTKOVICE STEEL

Dr. Libor Rouček, místopředseda Evropského parlamentu, navštívil za doprovodu senátora Parlamentu ČR Antonína Maštalíře a dalších osob EVRAZ VÍTKOVICE STEEL.

Pokračovat...

17.5.2011

Děti z Mateřské školy pro děti s logopedickými vadami v Ostravě-Porubě dostaly nové vybavení na zahradu z Nadačního fondu Evraz

V druhé polovině května 2011 byl finálně realizován projekt školní zahrady, která vznikla za podpory Nadačního fondu Evraz.

Pokračovat...

29.4.2011

Návštěva ruského velvyslance v EVRAZ VÍTKOVICE STEEL

V rámci oficiální návštěvy Moravskoslezského kraje navštívil v pátek 29. dubna velvyslanec Ruské federace, J.E. Sergej Borisovič Kiseljov, společnost EVRAZ VÍTKOVICE STEEL, největšího výrobce tlustých plechů v České republice.

Pokračovat...

5.2.2011

Generální ředitel EVRAZ VÍTKOVICE STEEL Zbyněk Kvapík předal pamětní plakety mistrům z roku 1981

Letos uplynulo 30 let od zisku druhého mistrovského titulu HC VÍTKOVICE STEEL. K tomuto výročí se klub rozhodl uspořádat vzpomínkové setkání mistrů 1981 a jejich úspěch si připomenout i během extraligového utkání.

Pokračovat...

31.1.2011

EVRAZ VÍTKOVICE STEEL, a.s. PODEPSAL DEKLARACI O POROZUMĚNÍ V OBLASTI OCHRANY OVZDUŠÍ V MORAVSKOSLEZSKÉM KRAJI

Společnost EVRAZ VÍTKOVICE STEEL podepsala s vícehejtmanem Moravskoslezského kraje Deklaraci o porozumění v oblasti ochrany ovzduší. Zařadila se tak po bok průmyslových firem, které se dobrovolně zavázaly k regulaci provozů výroby ještě dříve, než dojde vyhlášení tzv. smogové situace.

Pokračovat...

22.11.2010

Oslavy 5 let skupiny Evraz Group v Ostravě

V pondělí 22. 11. 2010 se uskutečnil v ostravském hotelu Mamaison Hotel Imperial společenský galavečer u příležitosti oslav pěti let skupiny Evraz Group v Ostravě za účasti významných hostů z řad partnerů společnosti, diplomatických služeb, státní správy i samosprávy a zástupců vedení společnosti Evraz Group.

Pokračovat...