Tiskové zprávy

1.6.2007

UKONČENÍ FÚZE - VZNIK SPOLEČNOSTI EVRAZ VÍTKOVICE STEEL

OSTRAVA 1.6.2007 – Fúze splynutím mezi společností VÍTKOVICE STEEL, a.s. a jejím jediným akcionářem společností ABA Assets s.r.o. byla zapsána do obchodního rejstříku 1.6.2007. Tímto dnem dochází k zániku výše uvedených společností a vzniku nové nástupnické společnosti EVRAZ VÍTKOVICE STEEL, a.s. Nástupnická společnost vykonává stejnou podnikatelskou činnost, kterou vykonávaly již zaniklé společnosti VÍTKOVICE STEEL, a.s. a ABA Assets s.r.o.

Pokračovat...

16.3.2007

FÚZE SPOLEČNOSTI VÍTKOVICE STEEL

Společnost VÍTKOVICE STEEL, a.s.(součást Evraz Group S.A.) připravuje fúzi splynutím mezi společností VÍTKOVICE STEEL, a.s. a jejím jediným akcionářem – společností ABA Assets s.r.o. Uskutečněním fúze dojde k zániku výše uvedených společností a vzniku nové nástupnické společnosti.

Pokračovat...

8.3.2007

SYMBIÓZA 2007 A VÍTKOVICE STEEL

VÍTKOVICE STEEL a.s. intenzivně připravuje účast na již 6. ročníku prestižního projektu SYMBIÓZA 2007. Společnost se úspěšně zúčastnila dvou předchozích ročníků a výsledkem jsou 4 přijatí absolventi vysoké školy do pracovního poměru a také přijetí 2 absolventů do Střediska přípravy.

Pokračovat...

2.3.2007

PERSPEKTIVNÍ OBOR? URČITĚ HUTNICTVÍ

Stejně jako mnoho dalších firem v Moravskoslezském kraji, si je společnost VÍTKOVICE STEEL vědoma nedostatku technických a zejména hutních profesí na trhu práce. Dalším faktem je také skutečnost, že mnoho zkušených pracovníků odchází a i nadále bude odcházet do důchodu.

Pokračovat...

20.1.2006

ZÁSTUPCI EVRAZU BYLI ZVOLENI DO STATUTÁRNÍCH ORGÁNŮ VÍTKOVICE STEEL

Evraz Group S.A. (LSE: EVR) (dále „Skupina“), jedna z největších vertikálně integrovaných ocelářských a těžebních společností, jež provozuje svoji činnost především v Ruské federaci, oznamuje, že pět jejích kandidátů bylo zvoleno do statutárních orgánů společnosti Vítkovice Steel, a. s.

Pokračovat...

17.1.2006

SKUPINA EVRAZ VYDÁVÁ AKTUALIZACI OBCHODNÍCH INFORMACÍ ZA ROK 2005

17. ledna 2006 - Evraz Group S. A. (LSE: EVR), jedna z předních vertikálně integrovaných ocelářských a těžařských společností s podniky hlavně v Rusku dnes vydává svou aktualizaci obchodních informací za rok 2005.

Pokračovat...