Tiskové zprávy

11.10.2005

RECESE NA PLECHY VYŠŠÍCH JAKOSTÍ NEPLATÍ

Akciová společnost VÍTKOVICE STEEL již tradičně dodává své plechy do oblasti energetiky. Od roku 2004 však tato významná ostravská huť proniká se svými produkty z vyšších jakostí do dalšího zajímavého oboru, a to do „dopravy“ energetických médií, jako jsou ropa, zemní plyn a další.

Pokračovat...

26.9.2005

SLÁVA VÍTKA OPĚT VZKŘÍŠENA!!!

Živá, červenooranžová barva připomínající rozžhavenou ocel, je kombinovaná s šedomodrou barvou oceli, postupně chladnoucí na roštech válcoven akciové společnosti VÍTKOVICE STEEL. Tyto firemní barvy dominovaly v historicky první samostatné expozici zmíněné ostravské hutní společnosti na MSVB již v loňském roce a budou dominovat i letos. Stánek o rozloze zhruba 150 m² vznikl ve spolupráci s architektem Zdeňkem Škrlou, který patří k realizačnímu týmu BVV.

Pokračovat...

21.9.2005

V OSTRAVÉ SE HASILO POD PARTNERSKOU VLAJKOU VÍTKOVICE STEEL

Hutní společnost VÍTKOVICE STEEL aktivně podporuje projekty zdůrazňující dynamiku, flexibilitu a profesionalitu. Nadšení, chuť do života a touha po úspěchu jsou vlastnosti obecně spojované především s výkonnostním sportem, ale symbolizují i další aktivity jako je například „Mistrovství Evropy v požárním sportu hasičů a záchranářů“ . I proto se firma VÍTKOVICE STEEL stala po tři dny jedním z hlavních partnerů této zajímavé akce, které probíhala ve dnech 8. – 10. září 2005 v Ostravě.

Pokračovat...

22.7.2005

ZISK SPOLEČNOSTI VÍTKOVICE STEEL ZA I. POLOLETÍ 2005 NĚKOLIKANÁSOBNĚ VZROSTL

Flexibilní výrobní a obchodní činnost společnosti VÍTKOVICE STEEL vyústila ve velmi dobré hospodářské výsledky firmy za první pololetí roku 2005. Zisk před zdaněním za prvních šest měsíců letošního roku vzrostl ve srovnání se stejným obdobím loňského roku více než na pětinásobek, a to z 335 026 tis. Kč v prvním pololetí roku 2004 na 1 818 298 tis. Kč letos.

Pokračovat...

15.7.2005

SPOLEČNOST VÍTKOVICE STEEL SE JAKO JEDINÁ ĆESKÁ FIRMA PREZENTOVALA MEZI VOJÁKY

Rázná rytmická hudba s dominujícím zvukem bubnů, pochodující vojáci ve slušivých uniformách, terénní bojová vozidla v akci, vznášedla, nejrůznější typy munice, makety námořních lodí a ponorek, torpéda, rakety a ukázky vojenských obranných systémů.

Pokračovat...

7.7.2005

MILIARDOVÝ ZISK SPOLEČNOSTI VÍTKOVICE STEEL

Společnost VÍTKOVICE STEEL, a. s., jejíž privatizace v těchto dnech vrcholí, dosáhla v prvním čtvrtletí letošního roku při tržbách za vlastní výrobky a služby 4 199,9 mil. Kč rekordního výsledku hospodaření, a to 938,8 mil.Kč. Ve srovnání s loňským rokem, kdy společnost VÍTKOVICE STEEL zaznamenala za stejné období zisk 184,9 mil. Kč, je letošní výsledek hospodaření za první kvartál téměř o 754 mil. Kč vyšší. Loňské tržby za první tři měsíce přitom činily 2 389,3 mil. Kč

Pokračovat...