Tiskové zprávy

20.6.2013

EVRAZ Vítkovice Steel je na cestě k nulové úrazovosti

Jednou z deklarovaných priorit vedení společnosti EVRAZ Vítkovice Steel  (EVS) je ochrana zdraví zaměstnanců při práci a minimalizace dopadů aktivit společnosti na životní prostředí. Potvrzením této priority je čerstvá úspěšná certifikace společnosti v systému bezpečnosti práce dle mezinárodní normy OHSAS 18001 a současně i úspěšný výsledek prodlužovacího audit systému ekologicky orientovaného řízení ČSN EN ISO 14001, který také potvrdila certifikační společnost TÜV NORD Czech.

Pokračovat...

10.5.2013

VÍTKOVICE a EVRAZ VÍTKOVICE STEEL se dohodly na narovnání vztahů a dodávkách služeb i kyslíku

Společnosti VÍTKOVICE a EVRAZ Vítkovice Steel se dohodly na dalším rozvoji obchodních vztahů, proto podepsala vedení strojírenských VÍTKOVIC a huti EVRAZ Vítkovice Steel dohody k novým dodávkám služeb, přepravy a technických plynů. Součástí dohod je rovněž ujednání o smírném řešení všech sporů a sporných záležitostí. 

Pokračovat...

26.4.2013

TISKOVÉ PROHLÁŠENÍ: Odstávka ocelárny byla ukončena

Odstávka ocelárny ve společnosti EVRAZ VÍTKOVICE STEEL byla ukončena. Rozběh provozu ocelárny je plánován na 1.5.2013.

Pokračovat...

11.4.2013

Hokejová sázka pomohla dobré věci

Polytechnické stavebnice za šedesát tisíc korun získaly děti v mateřských školkách v regionu Třinecko díky hokejové sázce. Šlo v ní o to, který z týmů HC Vítkovice Steel a HC Oceláři Třinec se po základní části extraligové soutěže umístí na vyšší příčce. Třineckými železárnami podporovaný hokejový tým se umístil před HC Vítkovice, jejichž generálním partnerem je společnost EVRAZ VÍTKOVICE STEEL.

Pokračovat...

11.4.2013

EVRAZ oznámil předběžné auditované finanční výsledky za rok 2012

EVRAZ plc (LSE: EVR) dnes oznámil své předběžné auditované výsledky za rok končící 31. prosince 2012. 

Pokračovat...

4.4.2013

EVRAZ Europe poprvé na italském veletrhu „Made in Steel“

Poprvé ve své historii EVRAZ představí společné portfolio EVRAZ Vítkovice Steel (Česká republika) a EVRAZ Palini e Bertoli (Itálie) v rámci italského veletrhu Made in Steel.

Pokračovat...