Tiskové zprávy

23.3.2010

Hendikepované děti navštívily s Nadačním fondem Evraz vítkovické hokejisty

Ostrava 23. 03. 2010. Nadační fond Evraz pozval hendikepované děti z Ostravska v doprovodu pedagogů a rodičů na setkání s hokejisty z HC Vítkovice Steel. Děti měly možnost shlédnout neveřejný trénink hráčů HC Vítkovice Steel v ČEZ Aréně, setkaly se s vítkovickými hokejisty a byl pro ně připraven atraktivní zábavný program.

Pokračovat...

26.2.2010

PENÍZE Z NADAČNÍHO FONDU EVRAZ JIŽ POMÁHAJÍ DĚTEM

Ostrava, 26. února 2010 - Krevní centrum Fakultní nemocnice v Ostravě a Mateřská škola na ul. Zelené v Ostravě - Mariánských Horách jsou prvními z obdarovaných Nadačním fondem Evraz, kteří již využili přidělené finanční prostředky v řádech několika set tisíc korun. Ty se tak dostaly k těm, kterým mají sloužit - k dětem.

Pokračovat...

16.2.2010

EVRAZ VÍTKOVICE STEEL ZVYŠUJE KONKURENCESCHOPNOST

Ostrava, 16. 2. 2010 - EVRAZ VÍTKOVICE STEEL se podařilo získat několik certifikátů pro vývoz ocelových výrobků s vysokou přidanou hodnotou do zahraničí a v loňském roce byla realizovaná zkušební zásilka štětovnic do Ruska. Navzdory těžké situaci v ocelářství se tak společnosti podařilo zvýšit svoji konkurenceschopnost.

Pokračovat...

7.1.2010

39 projektů zejména neziskových organizací v Moravskoslezském kraji získalo téměř 9 mil. Kč

Ostrava 6. ledna 2010. V ostravském Clarion Congress Hotelu sešli zástupci především neziskových organizací z Moravskoslezského kraje, aby převzali z rukou předsedy správní rady Nadačního fondu Evraz, Ing. Zbyňka Kvapíka, MBA, darovací smlouvy v celkové výši 8,9 mil. Kč na finance pro projekty, které zaslaly žádost o poskytnutí finančního příspěvku do NADAČNÍHO FONDU EVRAZ.

Pokračovat...

27.5.2009

ZBYNĚK KVAPÍK JMENOVÁN GENERÁLNÍM ŘEDITELEM A PŘEDSEDOU PŘEDSTAVENSTVA EVRAZ VÍTKOVICE STEEL

22. května 2009 – Evraz Group (LSE:EVR) (dále „Evraz“) oznamuje jmenování Zbyňka Kvapíka do funkce generálního ředitele a předsedy představenstva společnosti Evraz Vítkovice Steel, dceřiné firmy Evrazu se sídlem v České republice.

Pokračovat...

5.2.2009

NEJMODERNĚJŠÍ TECHNOLOGIE ODSÁVÁNÍ BUDE V OSTRAVĚ

Ostrava, 5.2. 2009 Společnost EVRAZ VÍTKOVICE STEEL, a.s. dodala v lednu 2009 Krajskému úřadu v Ostravě projektovou dokumentaci „Sekundárního odsávání ocelárny NS 220“ v rámci žádosti o změnu integrovaného povolení pro Ocelárnu I. Splnila tak podmínku, na které se zástupci společnosti a Krajského úřadu dohodli 26. 11. 2008 a která je součástí žádosti o změnu integrovaného povolení.

Pokračovat...