Tiskové zprávy

24.11.2008

OJEDINĚLÁ VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ STARTUJE V OSTRAVSKÉ NOVÉ RADNICI

Ve foyer ostravské radnice bude od 24.11. do 30.11.2008 k vidění ojedinělá výstava fotografií pod názvem “Lidé Evrazu”.

Pokračovat...

16.9.2008

PRODUKCE OCELI Z EVRAZ VÍTKOVICE STEEL PŘEKROČILA 10 MILIONŮ TUN

Ostrava 16. září 2008 – Společnost EVRAZ VÍTKOVICE STEEL slaví tento rok 100. výročí od svého založení, ale v tomto týdnu má i další důvod k oslavě. Ve středisku Ocelárna bylo dosaženo hranice vyrobených 10 milionů tun bram, které zde byly odlity od roku 1995, kdy bylo uvedeno do provozu ZPO - zařízení plynulého odlévání oceli.

Pokračovat...

28.8.2008

EVRAZ VÍTKOVICE STEEL PODPORUJE HANDICAPOVANÉ SPORTOVCE

Ostrava 28. srpna 2008 - Dnes se v Ústavu sociální péče pro tělesně postižené v Hrabyni konal již 7. ročník Sportovních her pro tělesně postižené. Cílem her, které jsou rok od roku stále oblíbenější, je ukázat, že i lidé se zdravotním handicapem se rádi baví, soutěží a žijí aktivně.

Pokračovat...

24.6.2008

EVRAZ VÍTKOVICE STEEL SLAVÍ ROK S NOVÝM JMÉNEM

Minulý rok v červnu byla završena integrace společnosti Vítkovice Steel do skupiny Evraz Group a společnost přijala jméno EVRAZ VÍTKOVICE STEEL. Rok pod novým jménem si tento týden připomnělo vedení firmy i zaměstnanci.

Pokračovat...

12.5.2008

NEJVĚTŠÍ LOĎ NA SVĚTĚ S KÝLEM Z EVRAZ VÍTKOVICE STEEL VYPLULA

Independence of the Seas, jedna ze tří v současnosti největších osobních lodí na světě, vyplula 12. května na svou historicky první plavbu z anglického přístavu Southampton. Společnost EVRAZ VÍTKOVICE STEEL, a.s. dodala na stavbu této lodi více než 6 000 tun lodních plechů. Independence of the Seas je třetí lodí ze série  třídy „Freedom".

Pokračovat...

9.5.2008

PLECHY NA NEJZAJÍMAVĚJŠÍ STANICI METRA V PRAZE POCHÁZÍ Z OSTRAVY

V pátek 9. května bude slavnostně uvedena do provozu stanice Střížkov na sídlišti Prosek na prodloužené trase C pražského metra. Tato stanice je první ze tří stanic nově budované trasy. Stanice je považována za jednu z nejzajímavějších dopravních staveb současnosti a již během své stavby získala mnoho ocenění. Společnost EVRAZ VÍTKOVICE STEEL dodala na tuto stavbu celkem 1 000 tun plechů.

Pokračovat...