Tiskové zprávy

21.9.2004

INTEGROVANÝ SYSTÉM SEKUNDÁRNÍ METALURGIE - MILIARDOVÁ INVESTICE VÍTKOVICE STEEL

Více než 1 miliardu korun by do konce roku 2007 měly investovat VÍTKOVICE STEEL do modernizace svých zařízení. Masivní investice společnosti se v následujícím 3letém období soustředí především na modernizaci zařízení sekundární metalurgie.

Pokračovat...

16.8.2004

STEELOVÉ ŠTĚTOVNICE PROTI POVODNÍM

Červencové záplavy v Česku v roce 1997, srpnové v roce 2002, stejně jako letošní záplavy na Východním Slovensku poničily nesčetné množství domů i staveb a voda rozemlela břehy mnoha řek. Jedním ze způsobů, jak tato koryta zpevnit a alespoň částečně tak snížit riziko povodně, je rekonstruovat, či nově postavit protipovodňové hráze, jejichž nejdůležitějším stavebním prvkem jsou štětovnice – nejzajímavější typ profilové oceli. Jednou ze společností vyrábějících tyto produkty je ostravská firma VÍTKOVICE STEEL, a. s., která jen pro protipovodňové stavby ročně vyrobí a vyexpeduje štětovnice za více než čtvrt miliardy korun.

Pokračovat...

16.8.2004

VÍTKOVICE STEEL VYPLÁCÍ ODMĚNY ZAMĚSTNANCŮM

Zvýšit produktivitu a přidanou hodnotu firmy správnou motivací zaměstnanců se rozhodla akciová společnost VÍTKOVICE STEEEL, která vyplatila svým zaměstnancům za výsledky dosažené v prvním čtvrtletí mimořádnou odměnu v průměru 4 000 korun na osobu, za výsledky druhého čtvrtletí pak 3 000 korun na osobu.

Pokračovat...

22.7.2004

ZAMĚSTNANCI VÍTKOVICE STEEL VYPILI 320 TISÍC LITRŮ MINERÁLEK

I přesto, že letošní léto se poněkud opozdilo, je tu! A s teplem jde ruku v ruce zvýšena potřeba příjmu tekutin. Ve společnosti VÍTKOVICE STEEL, byl včera „spuštěn“ takzvaný rozšířený pitný režim, při němž mají zaměstnanci nárok na zvýšené čerpání minerálních vod.

Pokračovat...

30.6.2004

O 40 % OPROTI ROKU 2003 VZROSTE LETOŠNÍ PRODUKCE VÝPALKŮ VE VÍTKOVICE STEEL, a.s.

Téměř o 45 % vzrostla v roce 2003 meziroční produkce tvarových výpalků ze společnosti VÍTKOVICE STEEL, a.s. V letošním roce předpokládá nákladové středisko Výpalky meziroční nárůst minimálně o dalších 40 %.

Pokračovat...

21.6.2004

VÍTKOVICE STEEL, a.s. HOSPODAŘÍ SE ZISKEM

VÍTKOVICE STEEL, a. s., zaznamenala v loňském roce rekordní výrobu na všech válcovacích tratích. Výsledky hovoří o 8-13% překonání dosavadní výroby. Tento fakt se samozřejmě promítl i do celkového hospodaření firmy.

Pokračovat...