Tiskové zprávy

23.7.2007

ZMĚNA VE VEDENÍ FINANČNÍHO ÚSEKU

OSTRAVA 23.7.2007 – Na pozici finančního ředitele společnosti Evraz Vítkovice Steel, a.s. byl akcionáři nominován Ing. Petr Jůza a současně se stal také členem představenstva společnosti. Na této pozici vystřídal Dr. Ing. Jiřího Chuchra, MBA, který v současné době působí jako poradce generálního ředitele společnosti a je s ním i nadále počítáno na další funkce v souvislosti s vedením společnosti.

Pokračovat...

1.6.2007

UKONČENÍ FÚZE - VZNIK SPOLEČNOSTI EVRAZ VÍTKOVICE STEEL

OSTRAVA 1.6.2007 – Fúze splynutím mezi společností VÍTKOVICE STEEL, a.s. a jejím jediným akcionářem společností ABA Assets s.r.o. byla zapsána do obchodního rejstříku 1.6.2007. Tímto dnem dochází k zániku výše uvedených společností a vzniku nové nástupnické společnosti EVRAZ VÍTKOVICE STEEL, a.s. Nástupnická společnost vykonává stejnou podnikatelskou činnost, kterou vykonávaly již zaniklé společnosti VÍTKOVICE STEEL, a.s. a ABA Assets s.r.o.

Pokračovat...

16.3.2007

FÚZE SPOLEČNOSTI VÍTKOVICE STEEL

Společnost VÍTKOVICE STEEL, a.s.(součást Evraz Group S.A.) připravuje fúzi splynutím mezi společností VÍTKOVICE STEEL, a.s. a jejím jediným akcionářem – společností ABA Assets s.r.o. Uskutečněním fúze dojde k zániku výše uvedených společností a vzniku nové nástupnické společnosti.

Pokračovat...

8.3.2007

SYMBIÓZA 2007 A VÍTKOVICE STEEL

VÍTKOVICE STEEL a.s. intenzivně připravuje účast na již 6. ročníku prestižního projektu SYMBIÓZA 2007. Společnost se úspěšně zúčastnila dvou předchozích ročníků a výsledkem jsou 4 přijatí absolventi vysoké školy do pracovního poměru a také přijetí 2 absolventů do Střediska přípravy.

Pokračovat...

2.3.2007

PERSPEKTIVNÍ OBOR? URČITĚ HUTNICTVÍ

Stejně jako mnoho dalších firem v Moravskoslezském kraji, si je společnost VÍTKOVICE STEEL vědoma nedostatku technických a zejména hutních profesí na trhu práce. Dalším faktem je také skutečnost, že mnoho zkušených pracovníků odchází a i nadále bude odcházet do důchodu.

Pokračovat...

20.1.2006

ZÁSTUPCI EVRAZU BYLI ZVOLENI DO STATUTÁRNÍCH ORGÁNŮ VÍTKOVICE STEEL

Evraz Group S.A. (LSE: EVR) (dále „Skupina“), jedna z největších vertikálně integrovaných ocelářských a těžebních společností, jež provozuje svoji činnost především v Ruské federaci, oznamuje, že pět jejích kandidátů bylo zvoleno do statutárních orgánů společnosti Vítkovice Steel, a. s.

Pokračovat...