Tiskové zprávy

24.2.2004

VÍTKOVICE STEEL, a.s., PRONIKLY DO ELITNÍHO KLUBU DODAVATELŮ

V těchto dnech dokončily VÍTKOVICE STEEL, a.s., expedici 5 000 tun ocelových plechů garantované jakosti X52 do Egypta. Tímto kontraktem vstoupily vítkovičtí odborníci do nového segmentu trhu. Dodávka splňuje přísnou americkou normu API 5L (American Petroleum Institute) pro speciální produktovodné trubky (používané při stavbě ropovodů a plynovodů, kdy musí být výrobcem garantována odolnost vůči tlaku, otřesům, a nároky na chemické složení materiálu).

Pokračovat...

24.2.2004

VÍTKOVICE STEEL, a.s., UPLATŇUJÍ NOVOU OBCHODNÍ STRATEGII

VÍTKOVICE STEEL, a.s., začaly od 1. ledna 2004 fungovat na nových principech. Jejich u nás unikátní obchodní strategie je výsledkem rozsáhlého interního auditu, které si vedení společnosti nechalo vypracovat v průběhu roku 2003.

Pokračovat...

24.2.2004

VÍTKOVICE STEEL, a.s., SE STALY CERTIFIKOVANÝM DODAVATELEM PLECHŮ PRO ROPNÝ PRŮMYSL

Hutní společnost VÍTKOVICE STEEL, a.s., se stává dodavatelem plechů pro ropný průmysl na severoamerickém kontinentu. Zástupci certifikační společnosti American Petroleum Institute (API) před časem dokončili ve firmě kontrolní audit a předali jí certifikát, který otevírá cestu k zákazníkům z řad renomovaných společností, dodavatelů ropovodů a plynovodů. Nyní společnost VÍTKOVICE STEEL, a.s. jedná o dodávkách zmíněných plechů.

Pokračovat...

24.2.2004

VÍTKOVICE STEEL, a.s., LONI ZVÝŠILY TRŽBY NAD DEVĚT MILIARD KORUN

Společnost VÍTKOVICE STEEL, a.s., zvedla loni podle předběžných výsledků tržby na 9,085 mld., což je o šest procent více než v roce 2002, kdy utržila 8,6 mld. korun. Rovněž hospodářský výsledek za loňský rok bude vyšší. V roce 2002 měla hutní firma zisk 46,32 milionu korun.

Pokračovat...

22.1.2004

VEDENÍ A ODBORY VÍTKOVICE STEEL, a.s. SE DOHODLY NA ZNĚNÍ KOLEKTIVNÍ SMLOUVY

Hutní společnost VÍTKOVICE STEEL, a.s., úspěšně ukončila kolektivní vyjednávání podmínek pro rok 2004 a následující dvě léta. Vedení firmy se dohodlo s odboráři, že zaměstnancům letos vzrostou nominální mzdy o 3,9 procenta.

Pokračovat...